Menu

LISTĂ MAIL Și TELEFOANE

back-icon back-icon 2 back-icon josback-icon-sus

Avem un mail comun „familia@hillerin.com” sau „info@hillerin.com”
Mailurile fără destinatar vor fi redirecționate de administrator către cei vizați.
Fiecare este rugat să anunțe datele actualizate.
Adresa este https://banatix.com.au/webmail/username
username: =adresa de mail a fiecaruia de ex.: alain@hillerin.com
Parola solicitată pentru acces va fi comunicată individual.

Nume / Localitatea Mail nou Mail actual
Redirecţionat la
Telefon
Nume Mail nou Mail actual Telefon
. Prefix Romania 004
Alain de Hillerin /Alexandria alain@hillerin.com de_hillerin@yahoo.com 0723 158 915
Alexandra de Hillerin (Saşa) /Bucureşti alexandra@hillerin.com hillandra@yahoo.com 0744 750505 – 0728 244557
Andreea de Hillerin Cazacu /Bucureşti andreea.maria@hillerin.com andreeacazacu@yahoo.com
Andreea Carmen de Hillerin /Bucureşti andreea@hillerin.com hillerinandreea@yahoo.com 0766 58 00 26
Anna Mihaela de Hillerin /Bucureşti anna.mihaela@hillerin.com anna_de_hillerin@yahoo.com 0744 35 33 11
Anne-Marie Francoise Codrescu de Hillerin /Bucureşti anne.marie@hillerin.com fcodrescu@gmail.com 0745 75 96 18
Asociatia Conte Charles de Hillerin /Bucureşti asociatia@hillerin.com info@hillerin.de 0721 31 01 62
Beatrice de Hillerin /Bucureşti beatrice@hillerin.com beatricehillerin@yahoo.com
Charles Andre de Hillerin /Paris charles.andre@hillerin.com charles-andre.dehillerin@3ds.com
Christian Emanoel de Hillerin /Bacău cristi.em@hillerin.com info@hillerin.de 0721 31 01 62 – 0234 268179
Cristian Alexandru Hillerin /Bucureşti cristi.al@hillerin.com danke_auto@yahoo.com 0766 57 6993 – 0751 17 72 79
Cristiana Teodoru – de Hillerin /Galaţi cristiana.teodoru@hillerin.com 0740 02 17 02
Cristina de Hillerin /Bucureşti cristina@hillerin.com cristinahillerin@yahoo.com 0749 11 04 29
Eugene de Hillerin /Bucureşti eugene@hillerin.com info@hillerin.de 073 00 54 932
Felicie de Hillerin-Schubert /München felicie@hillerin.com felischub54@yahoo.de +49 89 95 82 15 49
Ferma DORA /Bacau fermadora@hillerin.com info@hillerin.de 0234 268 179
Familia de Hillerin
familia@hillerin.com info@hillerin.de 0721 31 01 62
General info@hillerin.com
Ioana Dominique de Hillerin /Bucureşti ioana@hillerin.com ioanadehillerin@yahoo.com
Irina de Hillerin Mihăilescu-/Bucureşti irina@hillerin.com irinahillerin@gmail.com
Isabell de Hillerin /Berlin isabell@hillerin.com info@isabelldehillerin.com +49 15 77 860 00 63
Iuliu de Hillerin (Lulu) /Bucureşti lulu@hillerin.com dehillerin@yahoo.com 0723 63 07 40
Jeanne Dutescu-de Hillerin (Jana mica)-/Bucureşti 0755 81 00 96
Lenuța de Hillerin Pădure- Australia elena@hillerin.com 0318 10 62 61
Lucia Caminschi -de Hillerin /Australia lucia@hillerin.com lucy_caminschi@yahoo.com
Magdalena Gabriela de Hillerin Cain /Tulcea madi@hillerin.com
Marga Ioan de Hillerin /Galaţi marga@hillerin.com marga_pusa@yahoo.com 0748 62 76 25
Nivia /Galaţi nivia@hillerin.com nivia.dehillerin@yahoo.de
Odette de Hillerin /Bucureşti odette@hillerin.com odettedehillerin@yahoo.com 0727 24 46 84
Patrick de Hillerin /Tulcea patrick@hillerin.com patrick.dehillerin@gmail.com 0721 95 04 31
Paul Dan de Hillerin /Galaţi paul.dan@hillerin.com patulea_13@yahoo.com 0741 24 26 30
Pierre J. de Hillerin /Bucureşti pierre@hillerin.com hillerin@live.com 0722 30 77 65
Silvana de Hillerin /Berlin silvana@hillerin.com silvana@balestraberlin.com +49 179 77 30 511
Simona Codrescu de Hillerin /Buc simona@hillerin.com simona_codrescu@yahoo.com 0723 43 76 75
Stefan de Hillerin /Bucureşti stefan@hillerin.com stefan_hillerin@yahoo.com 0723 73 07 29
Teodora de Hillerin Căşeru /Bacău dora@hillerin.com dora@hillerin.de 0721 44 11 99
Tita de Hillerin-Dumitru /Alexandria tita@hillerin.com de_hillerin@yahoo.com 0769 23 63 16
Victor de Hillerin /Bucureşti victor@hillerin.com victorhillerin@yahoo.com 0744 34 88 84 – 0728 24 97 49

 

Comments are closed.